امروز : ۲۳ تير ۱۳۹۹ -  2020/07/13
 
  كاربر مهمان

 
مشاوره رایگان

 

ورود به سایت عضویت در سایت
جستجوی پیشرفته
 :: دین و اندیشه    اجتماعی    فرهنگی و هنری   ورزشی    سیاسی و اقتصادی    تغذیه و سلامت    دانش و فناوری    مشاوره    اداره کل    کتابخانه    پایگاه ها ::
 

 :: فهرست اجتماعی

خانه و خانواده
نوجوانان و جوانان
تاریخ
محیط زیست
ارتباط با نوجوانان و جوانان
ارتباط با کودکان
اعتیاد

ارتباطات اجتماعی
امدادرسانی
زنان و بانوان
ازدواج و طلاق
مهارت های زندگی
برنامه ریزی و توسعه
روانشناسی
سایر ( خبرها و مقالات )
 جامعه شناسی
مشکلات و رفاه اجتماعی
آسیب شناسی اجتماعی
رسانه ها
بیکاری و اشتغال
 هنر در خانه
خانه داری
دکوراسیون و چیدمان
 نخبگان و شخصیت ها
معرفی نخبگان
معرفی شخصیت ها
  صـرفـاً جـهـت اطـلاع !!!
سرقت از بیت المال
رژیم آنلاین
مشاور
معارفی از 30 جزء قرآن کریم

 :: گلشن راز

BUSHEHR-TEBYAN.IR شهید نود ساله ای از بزرگان کوفه واز قاریان قرآن که بدست عبیدالله در کوفه کشته شد چه نام داشت؟ ...

 :: وضعیت سایت

 تعداد مطالب : 55488
 تعداد نظرات : 496
 مجموع کاربران : 1445
  افراد آنلاين : 34
 تعداد بازدیدکنندگان
 
تاریخ مطلب:   ۳۱ مرداد ، ۱۳۹۶ 31 : 9
  :: 22 Aug , 17 | 9:31 am
میگلی نژاد: شهر فروشی نکردم/ برزگر زاده: نامزد ریاست شورا نمی شوم
Bushehr-Tebyan.IR
در آخرین نشست چهارمین شورای اسلامی بوشهر؛
شهردار بندر بوشهر گفت: شهرداری‌ها به دلیل نبود منابع مالی پایدار برای پرداخت حقوق و هزینه‌های جاری شهرداری اقدام به فروش تراکم در خیابان‌های هشت متری، اموال و مستغلات شهرداری می‌کنند اما با وجود فرصت‌های مناسب برای این کار، حاضر نشدیم حتی یک متر، شهری فروشی کنیم
به گزارش گام نیوز غلامعلی میگلی‌نژاد صبح امروز در آخرین نشست چهارمین شورای اسلامی شهر بوشهر اظهار داشت: با وجود این که می‌پذیریم نقض‌هایی در کارمان وجود دارد اما شاهد یک اعتماد نسبی خوبی در سطح بوشهر از کارهای انجام شده برای توسعه خدمات شهری هستیم.
وی افزود: یکی از نقض‌های موجود جمعیت شهر بوشهر است که امکان ایجاد درامد در یک شهر 200 هزار نفری متناسب با نیازهای این شهر نیست و نباید خواسته‌های منطقی خود را با شهرهایی مقایسه کنیم که از لحاظ جمعیت، بیشتر از شهر بوده و درآمد بیشتری نیز دارند.
شهردار بندر بوشهر تصریح کرد: البته این بدان معنا نیست که در شهر بوشهر کاری انجام نداده‌ایم بلکه سعی کردیم با اغماض از جمعیت شهری برای وصول درآمد، زمینه‌هایی ایجاد کنم که بتوانیم با تولید ثروت، به دنبال خلق پروژه‌های جدیدی نیز باشیم.
هر ماه 7 میلیارد تومان حقوق می دهیم
وی یادآور شد: پایان هر ماه قریب به هفت میلیارد تومان موظف به پرداخت حقوق به پرسنل شهرداری هستیم که این میزان هزینه به غیر از اعتباری است که برای امور اجرایی شهرداری از جمله آب، برق، تلفن و سایر به آن نیاز داریم که کارکرد شهرداری بندر بوشهر نشان می‌دهد که به شکل مستمری و بدون تاخیر پرداخت به کارکنان در قالب حقوق و مزایا انجام شده و پروژه‌هایی نیز تعریف و تقریبا به موقع اجرا شده است.
میگلی‌نژاد عنوان کرد: اگر چه ساماندهی لیان شرقی و غربی در دستور کار شورای سوم بود، اما در شورای چهارم و ظرف دو سال گذشته که تصدی سمت شهرداری بندر بوشهر را به عهده گرفتم، نه تنها این دو محدود که کلیه خیابان‌های منشعب به مرکز شهر از جمله انقلاب و صفوی نیز ساماندهی شد.
وی ادامه داد: فرصت محدودی که امروز به من داده شده تا در آخرین نشست رسمی شورای شهر چهارم بندر بوشهر صحبت کنم آن قدر اندک است که قادر نیستم حجم فعالیت‌های دوساله شهرداری را بیان کنم اما به همین بسنده می‌کنم که هر تازه‌واردی که سه سال پیش به شهر بوشهر سفر کرده باشد متوجه تغییرات شگرفی در حوزه های مختلف شهری در بندر بوشهر می‌شود که قابل قیاس با گذشته نیست.
شهردار بندر بوشهر ادامه داد: البته حق مردم بوشهر خیلی بیش از این نوع فعالیت‌های انجام شده است اما برخی از این فعالیت‌ها به واقع چکیده‌ای از درخواست‌های گسترده مردم بوده است.
ساختمان تیو مانند غده‌ای چرکین، چشم‌انداز دریا کور کرده بود
وی ادامه داد: ساختمان تیو مانند غده‌ای چرکین، چشم‌انداز دریا کور کرده بود که در وانفسای رکود اقتصادی و کمبود شدید اعتبارات، این ساختمان را در عین بی‌پولی با پرداخت وجهی رضایت صاحبش را جلب و آن را برای ساخت فانوس دریایی که نمادی از بندر بوشهر است، آماده کردیم.
میگلی‌نژاد عنوان کرد: در کنار فعالیت‌های ریز و درشت از ساخت چمن‌های مصنوعی تا بوستا‌های جدید، آسفالت کوچه‌ها، احیاء مجتمع تجاری خلیج فارس، شروع ساخت تقاطع غیر‌هم‌سطح با رعایت استانداردهای مورد تایید دفتر فنی استانداری، ادامه ساحل‌سازی، نوسازی ناوگان اتوبوس‌رانی، اصلاح میادین شهری، موزاییک‌سازی پیاده‌روها، تامین وسائل ورزشی بوستان‌ها و مکان های عمومی ورزشی و آماده‌سازی آرامستان جدید بوشهر، به اندازه یک متر شهرفروشی انجام نداده‌ایم.
حتی یک متر شهر فروشی نکردم
وی ادامه داد: نگاهی اجمالی به خیلی از شهرها و کلان‌شهرهای ایران نشان می‌دهد که شهرداری‌ها به دلیل نبود منابع مالی پایدار برای پرداخت حقوق و هزینه‌های جاری شهرداری اقدام به فروش تراکم در خیابان‌های هشت متری، اموال و مستغلات شهرداری می‌کنند اما با وجود فرصت‌های مناسب برای این کار، حاضر نشدیم حتی یک متر شهر فروشی کنیم در حالی که در باغ بهزاد، 80 قطعه زمین شهرداری پشت میدان میوه و تره‌بار و نقاط مختلف شهری زمین‌های شهرداری دارد که قابل فروش است.
شهردار بندر بوشهر با اعلام این که وضعیت امنیت امروز جامعه، مدیون خون شهداست ، بیان کرد: به عنوان یک وظیفه بر گردن خود و مجموعه شهرداری روا بود که مکانی در خور خانواده شهدا در قطعه شهدا ایجاد کنیم تا وقتی به زیارت فرزندان شهید خود در گرمای تابستان و هوای سرد بهمن‌ماه بوشهر می‌روند این گونه دچار عذاب نشوند که در این راستا طرحی آماده شد که به زودی به پایان می‌رسد و خانواده معظم شهدا می‌توانند با آرامش به دیدار فرزندانشان بروند.
به نوشته فارس، وی با اعلام این که تمام فعالیت‌های انجام شده مدیون همکاری شورای شهر و شهرداری بوده است،گفت: همترین چالش شورای چهارم شهر بوشهر، این بود که در برخی موارد توانمندی یازده نفر عضو شورا، به یک عقیده واحد ختم نمی‌شد تا سبب توسعه شهری شود بلکه گاهی انرژی‌های همدیگر خنثی می‌شد اگر این طور نبود شاهد افزایش ارائه خدمات به مردم می‌شدیم.
تصویب 993 لایحه و طرح در جلسات شورای شهر چهارم
عبدالخالق برزگرزاده نیز اظهار داشت: در طول چهار سال فعالیت شورای چهارم بوشهر، 398 جلسه علنی برگزار کردیم که حاصل آن 993 لایحه و طرح تصویب بوده که در توسعه خدمات شهری و سرمایه‌گذاری در بندر بوشهر موثر بوده است.
وی افزود: با توجه به این که قانون‌گذار، در کنار انجام وظایف محوله در حوزه شهرنشینی به شورای شهر این اجازه را داده است تا در جهت رفع مشکلات شهری با ادارات دولتی نیز در تعامل مستقیم باشد که در این راستا طی چهار سال گذشته، 108 مدیرکشوری و استانی به شورای شهر دعوت کردیم تا با بیان مسائل و گرفتاری‌های مردم و شهر، خواستار رفع مشکلات موجود شویم.
رئیس شورای اسلامی شهر بوشهر تصریح کرد: در این مدت یک‌هزار و چهارصد نفر از مردم نیز در جلسات علنی شورای شهر حاضر شده و در صحن این شورا، به بیان مشکلات موجود در سطح شهر به دو شکل بیان مشکلات عمومی و شخصی پرداختند که پیشنهادهای کاربردی آنها مورد توجه نیز واقع شد.
برزگرزاده با اعلام این که جایگاه خبرنگاران در عرصه ورود به نشست های شورای شهر به عنوان نقطه عطف کارکرد شورای چهارم مطرح بوده است، گفت: در طی این چهار سال، خبرنگاران به عنوان ناظرانی بینا ضمن مخابره اخبار شورا، نقطه نطرهای اصلاحی خود نیز بیان داشتند که به تصمیم‌گیری‌های اعضاء شورا نیز کمک وافری کرد.
شورای چهارم با رسانه ها تعمل خوبی داشت که در این تعداد جلسات درب شورا بر خبرنگاران باز بوده و پل ارتباطی با انها بوده و تداوم داشته باشد.
وی با اعلام این که در بدو فعالیت شورای شهر بوشهر با 550 کوچه خاکی در سطح شهر بوشهر مواجه بودیم، افزود: این که مرکز یک استان این حجم کوچه خاکی داشته باشد ، به هیچ عنوان در شان مردم نمی‌دانستیم و یا یک حرکت جهادی توانستیم 450 کوچه را آسفالت کنیم و مابقی نیز در دست اقدام است.
کاندیدای ریاست شورای شهر نمی شوم
رئیس شورای اسلامی شهر بوشهر بیان کرد: 95 درصد از هزینه‌های آسفالت کوچه‌ها از منابع داخلی شهرداری و مابقی توسط مردم با سرانه کمتر از 120 هزار تومان برای هر خانواده انجام شد.
برزگرزاده بیان کرد: با توجه به این که افتخار وکالت مردم در شورای جدید شهر بوشهر نیز دارم اما در راستای توسعه همه جانبه بندربوشهر و قرار گرفتن شهرداری بر روی ریل توسعه ، حاضر هستم کاندیدای ریاست شورای شهر نشوم و مسوولیت را به فردی که توانایی بیشتری دارد، واگذار کنم.
  :: منبع : حوزه/گرد آوری تبیان بوشهر گروه اجتماعی
 دفعات نمایش : 0  تعداد نظرات : 0
Bushehr-Tebyan, Tebyan, بوشهر تبیان, تبیان, Cultural, فرهنگی, information Technology, تکنولوژي اطلاعات, religion, دین واندیشه, science, دانش, social, اجتماعی, Sport, ورزشی, library, کتابخانه, nurture, تغذیه, Download, دانلود, نوا و نما, Media, TEBYAN, بوشهر, استان بوشهر, ISP, Internet, اینترنت رایگان, اینترانت رایگان, بوشهر تبیان, موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی بوشهر تبیان, Institute cultural and knowledge clays ,سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی بوشهر تبیان | WWW.BUSHEHR-TEBYAN.IR | Institute cultural and knowledge clays Bushehr Tebyan , Bushehrtebyan, Tebyan, استان بوشهر, تبیان, بوشهر, سازمان تبلیغات اسلامی استان بوشهر, BUSHEHR

::  نظرات شما در مورد این مطلب  ::

کاربران گرامی؛
نظرات ارسالی شما پس از تایید در سایت بوشهر تبیان به نمایش در می آید.
با تشکر از شما ...


  نام:  
  آدرس ایمیل:  
  شهر:  
  وب سایت :  
  متن نظرات شما :  

نمایش ایمیل    مرا با خبر کن

 

تازه ترین مطالب سایت

 

تازه ترین مطالب اجتماعی

اجرای پیوست فرهنگی باعث کاهش آسیب های اجتماعی در مناطق مهاجر پذیر صنعتی می شود
گوسفند هم از فرانسه وارد می کنیم!/اقتصاد مقاومتی در کجای برنامه های دولت قرار دارد؟
اعتراض دیری‌ها به جاده مرگ/ مسیر بوشهر - دیر بسته شد
نشست عوامل تولید مستند در امتداد فلق با معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی بوشهر
دومین نشست مدیران کل تبلیغات اسلامی استان های منطقه ای مرکز کشور در بوشهر برگزار شد
بوشهر میزبان دومین نشست منطقه ای مدیران کل تبلیغات اسلامی شش استان شد
توقیف کالاهای ترخیص شده در گمرک توسط نیروی انتظامی نادرست است
بیکاری زیبنده جوانان استان بوشهر نیست
سپاه در حفظ نظام و دفاع از ولی‌فقیه با هیچ کس تعارف ندارد
کارگروه ویژه برای رفع موانع طرح‌های آبرسانی استان بوشهر تشکیل می‌شود
حلقه انسانی دانشجویان بوشهری در ساحل خلیج فارس تشکیل شد
پارس جنوبی جم صدر جدول را با قدرت پس گرفت
استاندار جدید بوشهر از ظرفیت نخبگان علمی و فرهنگی منطقه استفاده کند
آموزش کامل طرز تهیه حلیم گندم خوشمزه نذری با گوشت و مرغ
نشست عوامل تولید مستند در امتداد فلق با روحانیون مستقر منتخب استان بوشهر برگزار شد
اعتراض دیری‌ها به جاده مرگ/ مسیر بوشهر - دیر بسته شد
حلقه انسانی دانشجویان بوشهری در ساحل خلیج فارس تشکیل شد
گلایه‌مندی مردم بوشهر از بهای برق/اداره برق: نرخ‌ها مصوب مجلس است
تیم‌های واکنش سریع هلال‌احمر استان بوشهر به حالت آماده‌باش در آمدند
دانشجویان روسی از موزه مردم شناسی بوشهر دیدن کردند
ایجاد اشتغال ثابت برای 10 نفر با پرورش زنبور عسل/ هر کلونی 11کیلوگرم عسل تولید می شود
جزییات کشف بمب نزدیک منزل شهید حججی
مدیرکل بهزیستی استان تغییر می کند/تلاش اصلاح طلبان برای انتصاب پولادی ریشهری
پیکر مطهر شهید مدافع حرم محسن حججی تحویل حزب الله لبنان شد.
فرمانده جدید انتظامی استان بوشهر منصوب شد
تجمع اعتراضی کارکنانِ بیمارستانِ شهدای خلیج فارسِ بوشهر
میگلی نژاد: شهر فروشی نکردم/ برزگر زاده: نامزد ریاست شورا نمی شوم
بارانِ تابستانه در 2 شهر استان بوشهر/ادامه ناپایداری ها تا پایان هفته
۶۳ میلیارد ریال میزان موجودی متهم پرونده "مضاربه صوری" در بوشهر
اولین گروه زائران حج تمتع استان بوشهر عازم مدینه منوره شدند
کودک و نوجوان    بوشهر ما    حوادث و گوناگون   دانستنیها    ضرب المثل    دانلود    گالری تصاویر    مشاوره    دانش و فناوری
 
موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی بوشهر تبیان اداره کل تبلیغات اسلامی استان بوشهر

از سال 1384 تا کنون © کلیه حقوق این سایت متعلق به موسسه بوشهر تبیان می باشد . استفاده از مطالب با ذكر منبع و لینک به سایت بلامانع است.

 :: طراحی و برنامه نویسی شده توسط موسسه بوشهر تبیان