امروز : ۰۲ آذر ۱۳۹۶ -  2017/11/23
 
  كاربر مهمان

 
مشاوره رایگان

 

ورود به سایت عضویت در سایت
جستجوی پیشرفته
 :: دین و اندیشه    اجتماعی    فرهنگی و هنری   ورزشی    سیاسی و اقتصادی    تغذیه و سلامت    دانش و فناوری    مشاوره    اداره کل    کتابخانه    پایگاه ها ::
 

 :: فهرست اجتماعی

خانه و خانواده
نوجوانان و جوانان
تاریخ
محیط زیست
ارتباط با نوجوانان و جوانان
ارتباط با کودکان
اعتیاد

ارتباطات اجتماعی
امدادرسانی
زنان و بانوان
ازدواج و طلاق
مهارت های زندگی
برنامه ریزی و توسعه
روانشناسی
سایر ( خبرها و مقالات )
 جامعه شناسی
مشکلات و رفاه اجتماعی
آسیب شناسی اجتماعی
رسانه ها
بیکاری و اشتغال
 هنر در خانه
خانه داری
دکوراسیون و چیدمان
 نخبگان و شخصیت ها
معرفی نخبگان
معرفی شخصیت ها
  صـرفـاً جـهـت اطـلاع !!!
سرقت از بیت المال
رژیم آنلاین
مشاور
معارفی از 30 جزء قرآن کریم

 :: گلشن راز

BUSHEHR-TEBYAN.IR شهید نود ساله ای از بزرگان کوفه واز قاریان قرآن که بدست عبیدالله در کوفه کشته شد چه نام داشت؟ ...

 :: وضعیت سایت

 تعداد مطالب : 55488
 تعداد نظرات : 496
 مجموع کاربران : 1445
  افراد آنلاين : 10
 تعداد بازدیدکنندگان
 
تاریخ مطلب:   ۱۸ مرداد ، ۱۳۹۶ 59 : 5
  :: 09 Aug , 17 | 5:59 am
انتقاد غیب پرور از سلفی نمایندگان مجلس/ دسته گلهایی که بر گردن دو فرمانده انداخته شد
Bushehr-Tebyan.IR
از آیین تکریم و معارفه فرمانده سپاه استان؛
انتقاد غیب پرور از سلفی نمایندگان مجلس/ دسته گلهایی که بر گردن دو فرمانده انداخته شد+تصاویر
مراسم تکریم و معارفه فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر امروز با حضور سردار غیب پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور در حسینیه عاشقان ثارالله برگزار شد.
مراسم تکریم و معارفه فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر امروز با حضور سردار غیب پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور ، آیت الله حسینی بوشهری نماینده مردم استان بوشهر در خبرگان رهبری و آیت الله صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر در حسینیه عاشقان ثارالله برگزار شد.
در این مراسم سردار فتح الله جمیری فرمانده سابق سپاه استان بوشهر گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامي نهاد مقدسي است كه اين عظمت و بزرگي آن بر همه روشن است
وی به ماموریت های سپاه اشاره کرد و گفت: ماموريت سپاه مقابله با تهديدات سخت، نيمه سخت، نرم و عمق بخشي داخلي و خارجي است كه در سپاه استان همه اين ماموريت ها دنبال شده است.
سردار جمیری از انتخاب سپاه استان بوشهر برای چهارمین سال پیاپی به عنوان سپاه برتر در بین استان های کشور خبر داد و گفت: سپاه استان امروز در شرايط خوبي قرار دارد و در سال هاي ٩٢، ٩٣، ٩٤ و ٩٥ به عنوان سپاه نمونه كشور انتخاب شده است.
فرمانده سابق سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر افزود: آنچه در اين مدت خدمتم گذشته همگی زحمات پاسداران و مردم و تعامل سپاه با مردم، دستگاه هاي اجرايي بوده است و کارهای بسیاری در حوزه محرومیت زدایی و سازندگی انجام شده است که اگر بخواهيم به موضوع زير ساخت ها و محروميت زدايي بپردازيم چند جلسه زمان نياز دارد؛ امروز در بسياري از روستاهاي محروم خدمات مهمي صورت گرفته است.
جمیری افزود: امروز در بحث راهيان نور در اردوگاه هاي مختلف جا و مكان وجود دارد، تشكيل يك تيپ مقتدر در اين چند سال باعث مباهات ما در استان شده كه بتوانيم با تعامل ماموريت هاي خود را انجام دهيم و من نیز به عنوان يك خدمتگزار در خدمت خدمتگزاراني بودم كه اين كارها را انجام مي دادند.
وی افزود: تمام تلاش ما اين بوده اين سپاه يك سپاه مردمي باشد كه در كنار مردم و در خدمت مردم باشد و اين را براي خود افتخار مي دانيم و هركجا باشم خود را خدمتگزار مردم بوشهر مي دانم.
سردار غلامحسین غیب پرور گفت: علت وجود همه ما به واسطه اسلام عزيز است، اسلامي كه با وقوع آن انقلاب اسلامي روحي دوباره در كالبد آن دميده شد.
رئیس سازمان بسیج مستضعفان کشور افزود: انقلاب اسلامي بركات زيادي براي ما داشته و يكي از اين بركات عزت ما است و اين عزت بخاطر اسلام است.
وی با بیان اینکه عزت مسلمين هديه رسول خداست و با انقلاب اسلامي اين عزت افزايش يافت اظهار داشت: عزت را بايد در عقيله بني هاشم ديد كه حضرت زينب (س) با يزد در کاخ وی چه كرد همچنین در طول تاريخ اسلام همواره اين زبان عزت بوده كه مسلمين را بر قله گذاشته است.
سردار غیب پرور ادامه داد: در دوران معاصر امام خميني(ره) عزت و آبرو را يكجا به همراه داشت و عزت را با كشور آورد، ایشان در مقابل خودي ها و انقلابيون خاصغ و متواضع بود و نیز در ساليان اخير خلف صالح امام نايب المهدي، مقام معظم رهبری است كه سفينه انقلاب را بر مدار عزت پيش مي برد.
رئیس سازمان بسیج مستضعفان کشور شهدا و مردم را استوانه هاي عزت دانست و گفت: در بوشهر نيز همين مردم نماد عزت هستند و رييسعلي دلواري نماد عزت مردم است.
وی اظهار داشت: آغاز عزت اسلامي صدر اسلام بوده و اين حركت مبارك تا الان ادامه داشته و رمز موفقيت ما حركت در همين مسير عزت است؛ اين مردم در پناه عزت قرار گرفته اند و به بركت اين عزت است كه انقلاب پويا است.
سردار غیب پرور با اشاره به برخی غفلت و نادیده گرفتن برخی موارد که عزت را به ذلت تبدیل می کند به حواشی مراسم تحلیف رئیس جمهور در مجلس و سلفی گرفتن نمایندگان موگرینی اشاره کرد و گفت: برخي ها كه ما حمل بر غفلت مي كنيم اين عزت را ناديده مي گيرند. سلفي گرفتن چيست!؟ اين چه عزتي دارد.
وی افزود: مردم ايران به يمن اسلام مي درخشد، توقع نبود اين حركت سلفي انجام شود؛ سفره انقلاب سفره امام زمان(عج) است و ما سر سفره آن بزرگوار نشسته ايم و در نظامي زندگي مي كنيم كه هزاران شهيد را تقديم كرديم و اگر به اين مسائل توجه نكنيم نتيجه اي جز خسران نخواهد داشت.
رئیس سازمان بسیج مستضعفان کشور يكي از استوانه هاي عزت در انقلاب اسلامي را سپاه عنوان کرد و گفت: سپاه مولود مبارك انقلاب اسلامي است. ما پاسداران آمده ايم كه براي اسلام و انقلاب هزينه شويم، قاطبه نيروهاي مسلح همين است، آنها مايه مباهات يك ملت هستند.
وی با اشاره به نقش مدافعان حرم در عزتمندی انقلاب و کشور ایران اظهار داشت: امروز مدافعان حرم همين خط را ادامه مي دهند و این روحيه ايثارگري نعمات خداوندي است، سال گذشته به منزل شهيد احمدي جوان رفتم که خانه اي با صفا و صميمت داشت.
غیب پرور بیان داشت: يك مسئول وقتي جابجا مي شود در واقع جابجايي از اين سنگر به سنگر ديگر است و وقتي سوابق سردار جميري مي بينيد خواهيد ديد كه در بسياري از جاها خدمت كرده است.
وی با تقدیر از تلاش های خالصانه سردار جمیری ابراز داشت: فردی كه اين سنگر را تحويل ميگيرد از پاسداران اول انقلاب است، سردار رزمجو يك خصوصيتي دارد که کمترین افراد آن را دارند. وی هم رزم زميني و هم رزم دريايي دیده و هم آشنايي به رده هاي بسيجيان دارد.
غیب پرور سردار رزمجو را به عنوان فرمانده جديد سپاه استان بوشهر معرفي کرد و گفت: نيروي انقلاب رسالت بزرگي را بر عهده گرفتند و امر ما زماني مشروعيت پيدا مي كند كه زير سايه ولايت حركت كنيم؛ وجود مقام معظم رهبري نعمت بزرگي است و بايد خود را به آن متصل كرد.
آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری گفت: انقلاب اسلامي ايران انقلاب محدود زماني در تاريخ و جغرافياي بسته نيست بلکه آغازی براي بيداري، بصيرت، مهد جهان استكبار، حاكميت نظام الهي در جهان و بستر سازي براي ظهور حضرت مهدي(عج) است.
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر سپاه ركن اساسي و پيشتاز در همه عرصه ها دانست و ابراز داشت: سپاه سرافراز همان تجلي سپاه سيدالشهدا(ع) است و در لايه هاي دفاعي و علم و فناوري و مديريت هاي كلان و حوزه محروميت زدايي جهادگرانه و دانش بنيان تلاش مي كند.
وی با بیان اینکه حمايت از سپاه واجب و تضعيف آن حرام است تاکید کرد: سپاه خط مقدم خوبي هاست و مايه عزت براي كشور است و اگر كسي در محاسبات خود خطا كند و سپاه را تضعيف كند اين نشان از عدم بصيرت اوست.
آیت الله صفایی بوشهری تقويت سپاه و بسيج را شرعا و عقلا واجب عنوان کرد و اظهار داشت: در حال حاضر سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ما بازوان اسلام و ولايت است.
امام جمعه بوشهر با بیان اینکه استان بوشهر استان ولايتمدار و استعمارستيز است گفت: اوج استعمارستيزي در استان بوشهر زمان حمله انگليسي ها بودكه منجر به حماسه آفريني رييسعلي دلواري شد.
آیت الله صفایی بوشهری استان بوشهر را استان ولايتمداري و دارالحماسه عنوان کرد و گفت: وحدت ولايي، اخلاق، ولايتمداري و اطاعت از مقام معظم رهبري در استان بوشهر فرهنگ شده است
وی با تقدیر از تلاش های سردار جمیری اظهار داشت: امروز كسي را توديع مي كنيم كه مايه افتخار اين استان است كسي كه در راستاي تحقق آرمان هاي ولايت و منويات رهبري تلاشي وافر داشته است.
آیت الله سید هاشم حسینی بوشهری گفت: از زمان پيروزي انقلاب ما با دو تهديد از درون و بيرون مواجه بوده ايم و مزدوان داخلي براي اربابان خود خوش رقصي مي كردند.
نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری افزود: تهديدات بيروني پس از پيروزي انقلاب اسلامي همواره بوده است و ميدان دار همه اين صحنه ها كه با این تهدیدات مقابله كرد در وهله نخست امام(ره) و پس از مقام معظم رهبري است.
عضو شورای عالی حوزه های علمیه افزود: ابهت امام(ره) و امروز اقتدار رهبري عرصه را بر دشمنان داخلي و خارجي تنگ كرده است.
وی افزود: عنصر دوم مقابله با تهدیدات دشمن ملت ايران بوده كه تا پاي جان در همه صحنه ها ايستاده است و شهدا تقديم كرده اند.
آیت الله حسینی بوشهری عنصر سوم مقابله با دشمن را نيروي هاي مسلح و به ويژه نيروي سپاه و بسيج عنوان کرد و اظهار داشت: سپاه با اين تعبير امام آميخته است که «اگر سپاه نبود كشور هم نبود»؛ سپاه ميدان دار كشور است و هرجا كه مشكلي بود سپاه در خط مقدم دفاع قرار داشت.
وی ادامه داد: سپاه در اين ميدان براي دفاع از كشور ملت ايران شهيد تقديم كرده است و هرگز در طول تاريخ اين كشور فراموش نخواهد شد.
آیت الله حسینی بوشهری با تقدیر از دست اندرکاران برگزاری این مراسم از تلاش های خالصانه سردار جمیری تشکر کرد و گفت: از تلاش هاي مخلصانه سردار جميري تشكر مي كنم از برادر متعهد سردار رزمجو به خاطر پذیرش این مسؤولیت تقدیر می کنم. لحظه لحظه خدمت سردار جمیری از ذهن مردم استان بوشهر فراموش نخواهد شد.
سردار علی رزمجو فرمانده جدید سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر نیز در این مراسم با تقدیر از حسن توجه سرلشكر جعفري نسبت وی برای انتصاب در این سمت گفت: افراد لایق دیگری نیز در استان بودند اما بر اساس تكليفي كه بر دوش ما گذاشتند ما هم مامور به انجام اين تكليف شديم.
وی افزود: بعد ٣٥ سال خدمت الان توفيق و سعادت نصيبم شد در جمع بسيجيان و تلاشگران در سپاه اما صادق(ع) باشم، در ابتدا دست نياز به سمت خداي بي نياز و بعد از به سمت همكاران دراز مي كنم كه بتوانيم ماموريت خود در راستاي پاسداري از نظام اسلامي انجام دهم.
فرمانده جدید سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر گفت: پست و مقام و درجه براي كسي ماندگار نيست و جا دارد به سهم خود از تلاش هاي مجدانه سردار جميري تشكر مي كنم.
سردار رزمجو با تبریک روز خبرنگار اظهار داشت: از خبرنگاران و اصحاب رسانه نسبت به انعكاس فعاليت هاي سپاه تقدير مي كنم.
گفتنی است آیت الله حسینی بوشهری با اهدا لوح تقدیر از تلاش های خالصانه سردار جمیری فرمانده سابق سپاه استان بوشهر تقدیر کرد.
همچنین در این مراسم با اهدای لوح تقدیر از زحمات سردار جمیری تقدیر و طی حکمی از سوی سرلشکر جعفری سردار رزمجو به عنوان فرمانده جدید سپاه استان بوشهر منصوب شد.
عبدالكريم جميري سرپرست آستان قدس رضوي در استان بوشهر دو دسته گل بر گردن فرمانده سابق و جديد سپاه استان آويخت.
گزارش: سید حسین موسوی
عکس: سعید طاهری
  :: منبع : حوزه/گرد آوری تبیان بوشهر گروه اجتماعی
 دفعات نمایش : 0  تعداد نظرات : 0
Bushehr-Tebyan, Tebyan, بوشهر تبیان, تبیان, Cultural, فرهنگی, information Technology, تکنولوژي اطلاعات, religion, دین واندیشه, science, دانش, social, اجتماعی, Sport, ورزشی, library, کتابخانه, nurture, تغذیه, Download, دانلود, نوا و نما, Media, TEBYAN, بوشهر, استان بوشهر, ISP, Internet, اینترنت رایگان, اینترانت رایگان, بوشهر تبیان, موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی بوشهر تبیان, Institute cultural and knowledge clays ,سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی بوشهر تبیان | WWW.BUSHEHR-TEBYAN.IR | Institute cultural and knowledge clays Bushehr Tebyan , Bushehrtebyan, Tebyan, استان بوشهر, تبیان, بوشهر, سازمان تبلیغات اسلامی استان بوشهر, BUSHEHR

::  نظرات شما در مورد این مطلب  ::

کاربران گرامی؛
نظرات ارسالی شما پس از تایید در سایت بوشهر تبیان به نمایش در می آید.
با تشکر از شما ...


  نام:  
  آدرس ایمیل:  
  شهر:  
  وب سایت :  
  متن نظرات شما :  

نمایش ایمیل    مرا با خبر کن

 

تازه ترین مطالب سایت

 

تازه ترین مطالب اجتماعی

اجرای پیوست فرهنگی باعث کاهش آسیب های اجتماعی در مناطق مهاجر پذیر صنعتی می شود
گوسفند هم از فرانسه وارد می کنیم!/اقتصاد مقاومتی در کجای برنامه های دولت قرار دارد؟
اعتراض دیری‌ها به جاده مرگ/ مسیر بوشهر - دیر بسته شد
نشست عوامل تولید مستند در امتداد فلق با معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی بوشهر
دومین نشست مدیران کل تبلیغات اسلامی استان های منطقه ای مرکز کشور در بوشهر برگزار شد
بوشهر میزبان دومین نشست منطقه ای مدیران کل تبلیغات اسلامی شش استان شد
توقیف کالاهای ترخیص شده در گمرک توسط نیروی انتظامی نادرست است
بیکاری زیبنده جوانان استان بوشهر نیست
سپاه در حفظ نظام و دفاع از ولی‌فقیه با هیچ کس تعارف ندارد
کارگروه ویژه برای رفع موانع طرح‌های آبرسانی استان بوشهر تشکیل می‌شود
حلقه انسانی دانشجویان بوشهری در ساحل خلیج فارس تشکیل شد
پارس جنوبی جم صدر جدول را با قدرت پس گرفت
استاندار جدید بوشهر از ظرفیت نخبگان علمی و فرهنگی منطقه استفاده کند
آموزش کامل طرز تهیه حلیم گندم خوشمزه نذری با گوشت و مرغ
نشست عوامل تولید مستند در امتداد فلق با روحانیون مستقر منتخب استان بوشهر برگزار شد
اعتراض دیری‌ها به جاده مرگ/ مسیر بوشهر - دیر بسته شد
حلقه انسانی دانشجویان بوشهری در ساحل خلیج فارس تشکیل شد
گلایه‌مندی مردم بوشهر از بهای برق/اداره برق: نرخ‌ها مصوب مجلس است
تیم‌های واکنش سریع هلال‌احمر استان بوشهر به حالت آماده‌باش در آمدند
دانشجویان روسی از موزه مردم شناسی بوشهر دیدن کردند
ایجاد اشتغال ثابت برای 10 نفر با پرورش زنبور عسل/ هر کلونی 11کیلوگرم عسل تولید می شود
جزییات کشف بمب نزدیک منزل شهید حججی
مدیرکل بهزیستی استان تغییر می کند/تلاش اصلاح طلبان برای انتصاب پولادی ریشهری
پیکر مطهر شهید مدافع حرم محسن حججی تحویل حزب الله لبنان شد.
فرمانده جدید انتظامی استان بوشهر منصوب شد
تجمع اعتراضی کارکنانِ بیمارستانِ شهدای خلیج فارسِ بوشهر
میگلی نژاد: شهر فروشی نکردم/ برزگر زاده: نامزد ریاست شورا نمی شوم
بارانِ تابستانه در 2 شهر استان بوشهر/ادامه ناپایداری ها تا پایان هفته
۶۳ میلیارد ریال میزان موجودی متهم پرونده "مضاربه صوری" در بوشهر
اولین گروه زائران حج تمتع استان بوشهر عازم مدینه منوره شدند
کودک و نوجوان    بوشهر ما    حوادث و گوناگون   دانستنیها    ضرب المثل    دانلود    گالری تصاویر    مشاوره    دانش و فناوری
 
موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی بوشهر تبیان اداره کل تبلیغات اسلامی استان بوشهر

از سال 1384 تا کنون © کلیه حقوق این سایت متعلق به موسسه بوشهر تبیان می باشد . استفاده از مطالب با ذكر منبع و لینک به سایت بلامانع است.

 :: طراحی و برنامه نویسی شده توسط موسسه بوشهر تبیان