امروز : ۱۴ تير ۱۳۹۹ -  2020/07/04
 
  كاربر مهمان

 
مشاوره رایگان

 

ورود به سایت عضویت در سایت
جستجوی پیشرفته
 :: دین و اندیشه    اجتماعی    فرهنگی و هنری   ورزشی    سیاسی و اقتصادی    تغذیه و سلامت    دانش و فناوری    مشاوره    اداره کل    کتابخانه    پایگاه ها ::
 

 :: فهرست سیاسی و اقتصادی

صنعت و معدن
صنایع خودروسازی
اقتصاد انرژی
مسکن و شهر سازی
صادرات و وادرات
بانک و بیمه
اقتصاد بین الملل

تعاون و توسعه
اقتصاد و سیاست
سیاسی داخلی ( ایران )
سیاسی خارجی ( جهان )
دیپلماسی (سیاسی )
علوم سیاسی
تاریخ سیاسی
اقتصاد و خانواده
مناطق آزاد و ویژه اقتصادی
گزارش و مصاحبه
تحلیل و تفسیر
نقد و یادداشت
نرخ ارز ، طلا و سکه ...
سایر ( خبرها و مقالات )
  صـرفـاً جـهـت اطـلاع !!!
سرقت از بیت المال
رژیم آنلاین
مشاور
معارفی از 30 جزء قرآن کریم

 :: گلشن راز

BUSHEHR-TEBYAN.IR شهید نود ساله ای از بزرگان کوفه واز قاریان قرآن که بدست عبیدالله در کوفه کشته شد چه نام داشت؟ ...

 :: وضعیت سایت

 تعداد مطالب : 55488
 تعداد نظرات : 496
 مجموع کاربران : 1445
  افراد آنلاين : 22
 تعداد بازدیدکنندگان
 
تاریخ مطلب:   ۱۱ شهريور ، ۱۳۹۶ 55 : 8
  :: 02 Sep , 17 | 8:55 am
با وجود تاکید رهبری، با مدیران حقوق‎های نجومی برخورد نشد
Bushehr-Tebyan.IR
امام جمعه دلوار گفت: با وجود تاکید مقام معظم رهبری در خصوص برخورد بدون اغماض با مدیران حقوق‎های نجومی و همچنین تاکید رئیس جمهور و رئیس دستگاه قضایی مبنی بر برخورد با این افراد اما هنوز برخورد قابل توجهی در این خصوص صورت نگرفته است.
به گزارش «استان24»؛ حجت‌السلام علی زاهددوست امروز در خطبه‌های این هفته شهر دلوار شهرستان تنگستان اظهار داشت: یکی از موارد و مصادیق تقوا این است که انسان مومن و با تقوا دشمن ظلم وظالم و یاور مظلوم باشد.
وی افزود: روز قدس برای ملت ایران یک شعار نیست بلکه روز تجلی ایمان و ولایت‌مداری مردم مسلمان است که پرچم آن را امام به اهتزاز درآورد و اکنون به دست باکفایت مقام معظم رهبری است.
امام جمعه دلوار تصریح کرد: سال‌هاست که مردم مظلوم و بی‌پناه فلسطین از وطن و کاشانه خود توسط رژیم سفاک صهیونیستی آواره شده‌اند و استعمارگران انگلیسی آمریکایی رژیمی دروغین و غاصب به نام اسرائیل در سرزمین فلسطین برپا کرده‌اند و با همه توان از این رژیم غاصب حمایت می‌کنند.
وی ادامه داد: در همه این سال‌ها، ملت مقاوم فلسطین با الهام از مکتب قرآن و اسلام در برابر ظلم و جنایت‌های رژیم صهیونیستی پایداری و استقامت کرده و امیدواریم خداوند زمینه نصرت و پیروزی این ملت مظلوم را فراهم کند.
زاهددوست با اشاره به ۶ تیرماه سال‌روز سوءقصد منافقین به مقام معظم رهبری در سال ۱۳۶۰، گفت: عناصر منافقین مورد حمایت آمریکا با جاسازی مواد منفجره در دستگاه ضبط صوت در محل تریبون سخنرانی مقام معظم رهبری، قصد ترور و به شهادت رساندن معظم‌له را داشتند که به فضل الهی این قصد شوم نافرجام ماند و خداوند این ذخیره الهی را برای اسلام و انقلاب و کشور حفظ کرد.
وی ادامه داد: خداوند ایشان را حفظ کردند و تقدیر چنین بود تا ایشان برای دوران پس از امام ذخیره گردد و ملت ایران بعد از ارتحال امام عزیز خود هم ، متنعم به نعمت گرانقیمت ولایت فقیه باشند تا کشتی انقلاب با رهبری‌ها و هدایت‌های پیامبرگونه ایشان، به سوی ساحل ظهور به پیش ببرند.
زاهددوست با اشاره به ۷ تیرماه سال‌روز شهادت سیدالشهدای انقلاب اسلامی شهید بهشتی و 72 تن از بهترین یاران امام و انقلاب، اظهار داشت: حادثه خونین انفجار دفتر حزب جمهوری اسلامی و شهادت مظلومانه آیت‌الله شهید بهشتی و هفتاد و دو تن از یاران صدیق امام خمینی(ره) توسط ایادی استکبار، یکی از غمناک‌ترین برگ‌های تاریخ انقلاب اسلامی را رقم زد و دل امام امت و ملت ایران اسلامی را محزون و غمناک کرد.
وی افزود: شهید بهشتی یکی از ستون‌های راسخ علمی و نقش‌آفرین در سازماندهی انقلاب اسلامی بود و به همین علت، دشمن تحمل حضور و فعالیت‌های این ابرمرد تاریخ را نداشت.
امام جمعه دلوار ادامه داد: هر انقلاب نوپایی که در همان اوائل استقرار یاران باوفا و مجاهد خود را از دست بدهد توان تداوم و ماندگاری نخواهد داشت و از هم خواهد پاشید اما نظام مقدس جمهوری اسلامی با وجود از دست دادن یاران وفادار و شاگردان درجه اول امام و همه حوادث ناگوار نه تنها از دست نرفت بلکه مصمم‌تر و مستحکم‌تر این راه پرافتخار را با همراهی ملت قدرشناس خود ادامه داده است .
وی عنوان کرد: علت آن هم در مرحله اول وجود نعمت گرانقیمت ولایت فقیه بود که خداوند آن را به خاطر لطف و کرمش به ملت قدرشناس ایران اسلامی عنایت فرمود و رهبری پیامبرگونه امام مانند کوهی راسخ ملت ایران را به استقامت و تحمل سختی‌ها دعوت می‌کرد و موجب حفظ و تقویت انقلاب اسلامی و توفیقات ملت ایران شد.
زاهددوست یادآور شد: اطاعت‌پذیری ملت ایران از امام امت و تبعیت از ولایت فقیه علت دیگر توفیقات انقلاب و نظام اسلامی در دوران امام و پس از ایشان بوده است بنابراین هر کجا مردم از امام و رهبر دینی خود اطاعت‌پذیر بودند خداوند توفیقات و الطاف خود را به آن مردم و جامعه عنایت فرموده است.
وی با تبریک هفته قوه قضاییه عنوان کرد: امیدواریم با همت دست اندرکاران و مدیران دلسوز دستگاه قضایی، شاهد تحقق بیش از پیش عدالت و مبارزه با بی‎عدالتی در جامعه که مهمترین وظیفه قوه قضائیه است باشیم که مردم از قوه قضائیه خواستار برخورد با مفسدان اقتصادی هستند.
امام جمعه شهر دلوار یادآور شد: متاسفانه با وجود تاکید مقام معظم رهبری در خصوص برخورد بدون اغماض با مدیران حقوق‎های نجومی و همچنین تاکید رئیس جمهور و رئیس دستگاه قضایی مبنی بر برخورد با این افراد اما هنوز برخورد قابل توجهی در این خصوص صورت نگرفته است.
وی ادامه داد: مردم انتظار دارند قوه قضاییه با قاطعیت و بدون هیچ‌گونه ملاحظه‌ای دست‌هایی که به سوی بیت‌المال دراز شده را از ریشه قطع کند.
امام جمعه دلوار با اشاره به حمله موشکی نیروهای مقتدر و مخلص سپاه به مواضع داعش گفت: سیلی جانانه فرزندان ملت ایران به تکفیری‌ها و حامیان آنان به گوش آمریکا و صهیونیست هم رسید، چرا که پیام این اقتدار سپاه ، تنها متوجه داعش نیست بلکه پاسخی کوبنده و مقتدرانه به مجلس سنایی آمریکا در جواب تمدید و افزایش تحریم‌ها علیه ملت ایران بود.
وی با اعلام این که تروریست‌ها و هم‌پیمانان باید این هشدار را جدی بگیرند و آن را به خوبی لمس کنند، گفت: اقتدار موشکی ایران ، موجب غرور ملی و مایه افتخار ملت ایران است که در اوج قدرت و صلابت است و توان و اقتدار لازم برای مقابله با دشمنان را دارد .
زاهددوست گفت: نیروهای سپاه همواره به دستور مقام معظم رهبری و دفاع از حریم انقلاب اسلامی با اقتدار پاسخ هر گونه گستاخی تروریست‌ها و حامیان آنها را با شدت بیشتر خواهند داد و هر قدمی که به قصد خیانت به سمت مرزهای جمهوری اسلامی حرکت کند و یا هر دستی به قصد تجاوز به سمت ملت ایران دراز شود را از ریشه قطع خواهند کرد و تا نابودی کامل تکفیری‌ها، این راه را ادامه خواهند داد .
وی در بخش دیگری از سخنانش عنوان کرد: با تلاش و پیگیری مسوولین استانی و شهرستانی موضوع ته‌لنجی و معیشت مردم حل شده است که لازم می‌بینم از همه عزیزان قدردانی و تشکر کنم و امیدواریم این بار حل این موضوع به صورت مسکن و موقت نباشد.
امام جمعه دلوار اضافه کرد: به نتیجه رساندن، ساماندهی و تثبیت کالای ملوانی یا ته‌لنجی نیازمند به یک اقدام مقتدرانه و جهادی است که امیدوارم مسوولان با تلاش و جدیت خود، موضوع ساماندهی کالای ملوانی را تا حصول نتیجه دنبال کنند.
وی با اعلام این که بهترین مکان برای پرداخت زکات فطره، صندوق‏‌های جمع‌‏آوری کمیته امداد امام و بهزیستی است، گفت: مردم مومن و روزه‌دار لازم است زکات فطره خود را تا قبل از اقامه نماز عید فطر پرداخت و یا مبلغ آن را کنار بگذارند.
*فارس
  :: منبع : حوزه/گرد آوری تبیان بوشهر گروه سیاسی
 دفعات نمایش : 0  تعداد نظرات : 0
Bushehr-Tebyan, Tebyan, بوشهر تبیان, تبیان, Cultural, فرهنگی, information Technology, تکنولوژي اطلاعات, religion, دین واندیشه, science, دانش, social, اجتماعی, Sport, ورزشی, library, کتابخانه, nurture, تغذیه, Download, دانلود, نوا و نما, Media, TEBYAN, بوشهر, استان بوشهر, ISP, Internet, اینترنت رایگان, اینترانت رایگان, بوشهر تبیان, موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی بوشهر تبیان, Institute cultural and knowledge clays ,سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی بوشهر تبیان | WWW.BUSHEHR-TEBYAN.IR | Institute cultural and knowledge clays Bushehr Tebyan , Bushehrtebyan, Tebyan, استان بوشهر, تبیان, بوشهر, سازمان تبلیغات اسلامی استان بوشهر, BUSHEHR

::  نظرات شما در مورد این مطلب  ::

کاربران گرامی؛
نظرات ارسالی شما پس از تایید در سایت بوشهر تبیان به نمایش در می آید.
با تشکر از شما ...


  نام:  
  آدرس ایمیل:  
  شهر:  
  وب سایت :  
  متن نظرات شما :  

نمایش ایمیل    مرا با خبر کن

 

تازه ترین مطالب سایت

 

تازه ترین مطالب سیاسی و اقتصادی

اجرای پیوست فرهنگی باعث کاهش آسیب های اجتماعی در مناطق مهاجر پذیر صنعتی می شود
گوسفند هم از فرانسه وارد می کنیم!/اقتصاد مقاومتی در کجای برنامه های دولت قرار دارد؟
اعتراض دیری‌ها به جاده مرگ/ مسیر بوشهر - دیر بسته شد
نشست عوامل تولید مستند در امتداد فلق با معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی بوشهر
دومین نشست مدیران کل تبلیغات اسلامی استان های منطقه ای مرکز کشور در بوشهر برگزار شد
بوشهر میزبان دومین نشست منطقه ای مدیران کل تبلیغات اسلامی شش استان شد
توقیف کالاهای ترخیص شده در گمرک توسط نیروی انتظامی نادرست است
بیکاری زیبنده جوانان استان بوشهر نیست
سپاه در حفظ نظام و دفاع از ولی‌فقیه با هیچ کس تعارف ندارد
کارگروه ویژه برای رفع موانع طرح‌های آبرسانی استان بوشهر تشکیل می‌شود
حلقه انسانی دانشجویان بوشهری در ساحل خلیج فارس تشکیل شد
پارس جنوبی جم صدر جدول را با قدرت پس گرفت
استاندار جدید بوشهر از ظرفیت نخبگان علمی و فرهنگی منطقه استفاده کند
آموزش کامل طرز تهیه حلیم گندم خوشمزه نذری با گوشت و مرغ
نشست عوامل تولید مستند در امتداد فلق با روحانیون مستقر منتخب استان بوشهر برگزار شد
گوسفند هم از فرانسه وارد می کنیم!/اقتصاد مقاومتی در کجای برنامه های دولت قرار دارد؟
سپاه در حفظ نظام و دفاع از ولی‌فقیه با هیچ کس تعارف ندارد
پلیدی های سیاست، و دروغی بزرگ بنام «خلیج ع ر ب ی»
پرچم آمریکا و تصویر ترامپ در خشم دانشجویان بوشهر به آتش کشیده شد
سپاه؛ خارِ چشم دشمنان ملتِ ایران/مسیر صحیحی که سپاه می رود
استفاده ترامپ از «خلیج عربی» برای متحدکردن ایرانیان کافی بود
دنیا به آنچه ایران درباره غیرقابل اعتماد بودن آمریکا می گفت رسید
آمادگی ایران برای بدترین سناریوهای برجامی
ژن خوب در راه استانداری بوشهر/وقتی پای وزیر به انتخاب استاندار بوشهر باز شد
بده و بستان و معامله بر سرِ استانداری های بوشهر و فارس!
با وجود تاکید رهبری، با مدیران حقوق‎های نجومی برخورد نشد
75 میلیون دلار کالا از ایران به بنگلادش صادر شد
افشاگری یکی از نزدیکان خاتمی درباره پشت پرده جلسه اعضای فراکسیون امید
نه برجام 1 و نه هیچ برجامی آمریکا را قانع نخواهد کرد/ چرایی کودتای 28 مرداد
شهرفروشی نکردم/چهره بندر بوشهر دگرگون شده است
کودک و نوجوان    بوشهر ما    حوادث و گوناگون   دانستنیها    ضرب المثل    دانلود    گالری تصاویر    مشاوره    دانش و فناوری
 
موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی بوشهر تبیان اداره کل تبلیغات اسلامی استان بوشهر

از سال 1384 تا کنون © کلیه حقوق این سایت متعلق به موسسه بوشهر تبیان می باشد . استفاده از مطالب با ذكر منبع و لینک به سایت بلامانع است.

 :: طراحی و برنامه نویسی شده توسط موسسه بوشهر تبیان