امروز : ۲۳ تير ۱۳۹۹ -  2020/07/13
 
  كاربر مهمان

 
مشاوره رایگان

 

ورود به سایت عضویت در سایت
جستجوی پیشرفته
 :: دین و اندیشه    اجتماعی    فرهنگی و هنری   ورزشی    سیاسی و اقتصادی    تغذیه و سلامت    دانش و فناوری    مشاوره    اداره کل    کتابخانه    پایگاه ها ::
 

 :: فهرست سیاسی و اقتصادی

صنعت و معدن
صنایع خودروسازی
اقتصاد انرژی
مسکن و شهر سازی
صادرات و وادرات
بانک و بیمه
اقتصاد بین الملل

تعاون و توسعه
اقتصاد و سیاست
سیاسی داخلی ( ایران )
سیاسی خارجی ( جهان )
دیپلماسی (سیاسی )
علوم سیاسی
تاریخ سیاسی
اقتصاد و خانواده
مناطق آزاد و ویژه اقتصادی
گزارش و مصاحبه
تحلیل و تفسیر
نقد و یادداشت
نرخ ارز ، طلا و سکه ...
سایر ( خبرها و مقالات )
  صـرفـاً جـهـت اطـلاع !!!
سرقت از بیت المال
رژیم آنلاین
مشاور
معارفی از 30 جزء قرآن کریم

 :: گلشن راز

BUSHEHR-TEBYAN.IR شهید نود ساله ای از بزرگان کوفه واز قاریان قرآن که بدست عبیدالله در کوفه کشته شد چه نام داشت؟ ...

 :: وضعیت سایت

 تعداد مطالب : 55488
 تعداد نظرات : 496
 مجموع کاربران : 1445
  افراد آنلاين : 35
 تعداد بازدیدکنندگان
 
تاریخ مطلب:   ۳۱ مرداد ، ۱۳۹۶ 53 : 9
  :: 22 Aug , 17 | 9:53 am
شهرفروشی نکردم/چهره بندر بوشهر دگرگون شده است
Bushehr-Tebyan.IR
شهردار بندر بوشهر:
شهردار بندر بوشهر گفت: شهرداری‌ها به دلیل نبود منابع مالی پایدار برای پرداخت حقوق و هزینه‌های جاری شهرداری اقدام به فروش تراکم در خیابان‌های هشت متری، اموال و مستغلات شهرداری می‌کنند اما با وجود فرصت‌های مناسب برای این کار، حاضر نشدیم حتی یک متر، شهری فروشی کنیم
به گزارش خبرگزاری فارس از بوشهر، غلامعلی میگلی‌نژاد صبح امروز در آخرین نشست چهارمین شورای اسلامی شهر بوشهر اظهار داشت: با وجود این که می‌پذیریم نقض‌هایی در کارمان وجود دارد اما شاهد یک اعتماد نسبی خوبی در سطح بوشهر از کارهای انجام شده برای توسعه خدمات شهری هستیم.
وی افزود: یکی از نقض‌های موجود جمعیت شهر بوشهر است که امکان ایجاد درامد در یک شهر 200 هزارنفری متناسب با نیازهای این شهر نیست و نباید خواسته‌های منطقی خود را با شهرهایی مقایسه کنیم که از لحاظ جمعیت، بیشتر از شهر بوده و درآمد بیشتری نیز دارند.
شهردار بندر بوشهر تصریح کرد: البته این بدان معنا نیست که در شهر بوشهر کاری انجام نداده‌ایم بلکه سعی کردیم با اغماض از جمعیت شهری برای وصول درآمد، زمینه‌هایی ایجاد کنم که بتوانیم با تولید ثروت، به دنبال خلق پروژه‌های جدیدی نیز باشیم.
وی یادآور شد: پایان هر ماه قریب به هفت میلیارد تومان موظف به پرداخت حقوق به پرسنل شهرداری هستیم که این میزان هزینه به غیر از اعتباری است که برای امور اجرایی شهرداری از جمله آب، برق، تلفن و سایر به آن نیاز داریم که کارکرد شهرداری بندر بوشهر نشان می‌دهد که به شکل مستمری و بدون تاخیر پرداخت به کارکنان در قالب حقوق و مزایا انجام شده و پروژه‌هایی نیز تعریف و تقریبا به موقع اجرا شده است.
میگلی‌نژاد عنوان کرد: اگر چه ساماندهی لیان شرقی و غربی در دستور کار شورای سوم بود، اما در شورای چهارم و ظرف دو سال گذشته که تصدی سمت شهرداری بندر بوشهر را به عهده گرفتم، نه تنها این دو محدود که کلیه خیابان‌های منشعب به مرکز شهر از جمله انقلاب و صفوی نیز ساماندهی شد.
وی ادامه داد: فرصت محدودی که امروز به من داده شده تا در آخرین نشست رسمی شورای شهر چهارم لبندر بوشهر صحبت کنم آن قدر اندک است که قادر نیستم حجم فعالیت‌های دوساله شهرداری را بیان کنم اما به همین بشنده می‌کنم که هر تازه‌واردی که سه سال پیش به شهر بوشهر سفر کرذده باشد متوجه تغییرات شگرفی در حوزه های مختلف شهری در بندر بوشهر می‌شود که قابل قیاس با گذشته نیست.
شهردار بندر بوشهر ادامه داد: البته حق مردم بوشهر خیلی بیش از این نوع فعالیت‌های انجام شده است اما برخی از این فعالیت‌ها به واقع چکیده‌ای از درخواست‌های گسترده مردم بوده است.
وی ادامه داد: ساختمان تیو مانند غده‌ای چرکین، چشم‌انداز دریا کور کرده بود که در وانفسای رکود اقتصادی و کمبود شدید اعتبارات، این ساختمان را در عین بی‌پولی با پرداخت وجهی رضایت صاحبش را جلب و آن را برای ساخت فانوس دریایی که نمادی از بندر بوشهر است، آماده کردیم.
میگلی‌نژاد عنوان کرد: در کنار فعالیت‌های ریز و درشت از ساخت چمن‌های مصنوعی تا بوستا‌های جدید، آسفالت کوچه‌ها، احیاء مجتمع تجاری خلیج فارس، شروع ساخت تقاطع غیر‌هم‌سطح با رعایت استانداردهای مورد تایید دفتر فنی استانداری، ادامه ساحل‌سازی، نوسازی ناوگان اتوبوس‌رانی، اصلاح میادین شهری، موزاییک‌سازی پیاده‌روها، تامین وسائل ورزشی بوستان‌ها و مکان های عمومی ورزشی و آماده‌سازی آرامستان جدید بوشهر، به اندازه یک متر شهرفروشی انجام نداده‌ایم.
وی ادامه داد: نگاهی اجمالی به خیلی از شهرها و کلان‌شهرهای ایران نشان می‌دهد که شهرداری‌ها به دلیل نبود منابع مالی پایدار برای پرداخت حقوق و هزینه‌های جاری شهرداری اقدام به فروش تراکم در خیابان‌های هشت متری، اموال و مستغلات شهرداری می‌کنند اما با وجود فرصت‌های مناسب برای این کار، حاضر نشدیم حتی یک متر شهر فروشی کنیم در حالی که در باغ بهزاد، 80 قطعه زمین شهرداری پشت میدان میوه و تره‌بار و نقاط مختلف شهری زمین‌های شهرداری دارد که قابل فروش است.
شهردار بندر بوشهر با اعلام این که وضعیت امنیت امروز جامعه، مدیون خون شهداست ، بیان کرد: به عنوان یک وظیفه بر گردن خود و مجموعه شهرداری روا بود که مکانی در خور خانواده شهدا در قطعه شهدا ایجاد کنیم تا وقتی به زیارت فرزندان شهید خود در گرمای تابستان و هوای سرد بهمن‌ماه بوشهر می‌روند این گونه دچار عذاب نشوند که در این راستا طرحی آماده شد که به زودی به پایان می‌رسد و خانواده معظم شهدا می‌توانند با آرامش به دیدار فرزندانشان بروند.
وی با اعلام این که تمام فعالیت‌های انجام شده مدیون همکاری شورای شهر و شهرداری بوده است،گفت: مهمترین چالش شورای چهارم شهر بوشهر، این بود که در برخی موارد توانمندی یازده نفر عضو شورا، به یک عقیده واحد ختم نمی‌شد تا سبب توسعه شهری شود بلکه گاهی انرژی‌های همدیگر خنثی می‌شد اگر این ط.ر نبود شاهد افزایش ارائه خدمات به مردم می‌شدیم.
  :: منبع : حوزه/گرد آوری تبیان بوشهر گروه سیاسی
 دفعات نمایش : 0  تعداد نظرات : 0
Bushehr-Tebyan, Tebyan, بوشهر تبیان, تبیان, Cultural, فرهنگی, information Technology, تکنولوژي اطلاعات, religion, دین واندیشه, science, دانش, social, اجتماعی, Sport, ورزشی, library, کتابخانه, nurture, تغذیه, Download, دانلود, نوا و نما, Media, TEBYAN, بوشهر, استان بوشهر, ISP, Internet, اینترنت رایگان, اینترانت رایگان, بوشهر تبیان, موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی بوشهر تبیان, Institute cultural and knowledge clays ,سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی بوشهر تبیان | WWW.BUSHEHR-TEBYAN.IR | Institute cultural and knowledge clays Bushehr Tebyan , Bushehrtebyan, Tebyan, استان بوشهر, تبیان, بوشهر, سازمان تبلیغات اسلامی استان بوشهر, BUSHEHR

::  نظرات شما در مورد این مطلب  ::

کاربران گرامی؛
نظرات ارسالی شما پس از تایید در سایت بوشهر تبیان به نمایش در می آید.
با تشکر از شما ...


  نام:  
  آدرس ایمیل:  
  شهر:  
  وب سایت :  
  متن نظرات شما :  

نمایش ایمیل    مرا با خبر کن

 

تازه ترین مطالب سایت

 

تازه ترین مطالب سیاسی و اقتصادی

اجرای پیوست فرهنگی باعث کاهش آسیب های اجتماعی در مناطق مهاجر پذیر صنعتی می شود
گوسفند هم از فرانسه وارد می کنیم!/اقتصاد مقاومتی در کجای برنامه های دولت قرار دارد؟
اعتراض دیری‌ها به جاده مرگ/ مسیر بوشهر - دیر بسته شد
نشست عوامل تولید مستند در امتداد فلق با معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی بوشهر
دومین نشست مدیران کل تبلیغات اسلامی استان های منطقه ای مرکز کشور در بوشهر برگزار شد
بوشهر میزبان دومین نشست منطقه ای مدیران کل تبلیغات اسلامی شش استان شد
توقیف کالاهای ترخیص شده در گمرک توسط نیروی انتظامی نادرست است
بیکاری زیبنده جوانان استان بوشهر نیست
سپاه در حفظ نظام و دفاع از ولی‌فقیه با هیچ کس تعارف ندارد
کارگروه ویژه برای رفع موانع طرح‌های آبرسانی استان بوشهر تشکیل می‌شود
حلقه انسانی دانشجویان بوشهری در ساحل خلیج فارس تشکیل شد
پارس جنوبی جم صدر جدول را با قدرت پس گرفت
استاندار جدید بوشهر از ظرفیت نخبگان علمی و فرهنگی منطقه استفاده کند
آموزش کامل طرز تهیه حلیم گندم خوشمزه نذری با گوشت و مرغ
نشست عوامل تولید مستند در امتداد فلق با روحانیون مستقر منتخب استان بوشهر برگزار شد
گوسفند هم از فرانسه وارد می کنیم!/اقتصاد مقاومتی در کجای برنامه های دولت قرار دارد؟
سپاه در حفظ نظام و دفاع از ولی‌فقیه با هیچ کس تعارف ندارد
پلیدی های سیاست، و دروغی بزرگ بنام «خلیج ع ر ب ی»
پرچم آمریکا و تصویر ترامپ در خشم دانشجویان بوشهر به آتش کشیده شد
سپاه؛ خارِ چشم دشمنان ملتِ ایران/مسیر صحیحی که سپاه می رود
استفاده ترامپ از «خلیج عربی» برای متحدکردن ایرانیان کافی بود
دنیا به آنچه ایران درباره غیرقابل اعتماد بودن آمریکا می گفت رسید
آمادگی ایران برای بدترین سناریوهای برجامی
ژن خوب در راه استانداری بوشهر/وقتی پای وزیر به انتخاب استاندار بوشهر باز شد
بده و بستان و معامله بر سرِ استانداری های بوشهر و فارس!
با وجود تاکید رهبری، با مدیران حقوق‎های نجومی برخورد نشد
75 میلیون دلار کالا از ایران به بنگلادش صادر شد
افشاگری یکی از نزدیکان خاتمی درباره پشت پرده جلسه اعضای فراکسیون امید
نه برجام 1 و نه هیچ برجامی آمریکا را قانع نخواهد کرد/ چرایی کودتای 28 مرداد
شهرفروشی نکردم/چهره بندر بوشهر دگرگون شده است
کودک و نوجوان    بوشهر ما    حوادث و گوناگون   دانستنیها    ضرب المثل    دانلود    گالری تصاویر    مشاوره    دانش و فناوری
 
موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی بوشهر تبیان اداره کل تبلیغات اسلامی استان بوشهر

از سال 1384 تا کنون © کلیه حقوق این سایت متعلق به موسسه بوشهر تبیان می باشد . استفاده از مطالب با ذكر منبع و لینک به سایت بلامانع است.

 :: طراحی و برنامه نویسی شده توسط موسسه بوشهر تبیان