امروز : ۳۰ مهر ۱۳۹۸ -  2019/10/22
 
  كاربر مهمان

 
مشاوره رایگان

 

ورود به سایت عضویت در سایت
جستجوی پیشرفته
 :: دین و اندیشه    اجتماعی    فرهنگی و هنری   ورزشی    سیاسی و اقتصادی    تغذیه و سلامت    دانش و فناوری    مشاوره    اداره کل    کتابخانه    پایگاه ها ::
 

 :: فهرست سیاسی و اقتصادی

صنعت و معدن
صنایع خودروسازی
اقتصاد انرژی
مسکن و شهر سازی
صادرات و وادرات
بانک و بیمه
اقتصاد بین الملل

تعاون و توسعه
اقتصاد و سیاست
سیاسی داخلی ( ایران )
سیاسی خارجی ( جهان )
دیپلماسی (سیاسی )
علوم سیاسی
تاریخ سیاسی
اقتصاد و خانواده
مناطق آزاد و ویژه اقتصادی
گزارش و مصاحبه
تحلیل و تفسیر
نقد و یادداشت
نرخ ارز ، طلا و سکه ...
سایر ( خبرها و مقالات )
  صـرفـاً جـهـت اطـلاع !!!
سرقت از بیت المال
رژیم آنلاین
مشاور
معارفی از 30 جزء قرآن کریم

 :: گلشن راز

BUSHEHR-TEBYAN.IR شهید نود ساله ای از بزرگان کوفه واز قاریان قرآن که بدست عبیدالله در کوفه کشته شد چه نام داشت؟ ...

 :: وضعیت سایت

 تعداد مطالب : 55488
 تعداد نظرات : 496
 مجموع کاربران : 1445
  افراد آنلاين : 18
 تعداد بازدیدکنندگان
 
تاریخ مطلب:   ۰۱ دي ، ۱۳۹۴ 57 : 7
  :: 22 Dec , 15 | 7:57 am
روز چهارم ثبت نام کاندیداها/ کاندیداهایی که امروز در استان بوشهر ثبت نام کردند
Bushehr-Tebyan.IR
با آغاز زمان نام نویسی نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی، استان بوشهر نیز از امروز رسماً حال و هوای انتخاباتی گرفت و تعدادی از کاندیداها با ورود به فرمانداری های شهرستان خود جهت شرکت در این رقابت نام نویسی کردند.
به گزارش «استان24»؛ با آغاز زمان نام نویسی نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی، استان بوشهر نیز از امروز رسماً حال و هوای انتخاباتی گرفت و تعدادی از کاندیداها با ورود به فرمانداری های شهرستان خود جهت شرکت در این رقابت نام نویسی کردند.
نکته مهم: تعداد ثبت نام کنندگان از آنچه در لیست زیر ملاحظه می فرمایید بیشتر است، لیکن به دلیل اینکه احتمالاً برخی از آنها قبل از تایید صلاحت مایل به انتشار نام خود نبوده اند، مشخصات آنها رسانه ای نشده است.
حوزه بوشهر، گناوه و دیلم
28 آذز: گفته می شود مبین کرباسی اولین فردی بوده که برای ثبت نام در انتخابات مجلس از حوزه بوشهر، گناوه و دیلم به فرمانداری بوشهر مراجعه و ضمن ارائه مدارک نامنویسی کرده است.
28 آذر: شنیده می شود خلیل عبدالهی فرماندار سابق جم و مدیرکل اسبق مدیریت بحران استانداری بوشهر نیز با حضور در فرمانداری مرکز استان برای حضور در انتخابات مجلس ثبت نام کرده است.
28 آذر: امروز همچنین خبر ثبت نام حجت الاسلام حمید خدری نیز در حوزه انتخابیه بوشهر، گناوه و دیلم رسانه ای شد. بر اساس این گزارش حجت الاسلام خدری با حضور در فرمانداری بوشهر و تحویل مدارک لازم برای انتخابات مجلس نام نویسی کرده است.
28 آذر: عباس برزگر زاده کاندیدای احتمالی دیگری است که به فرمانداری بوشهر مراجعه کرده و برای انتخابات نام نویسی نموده است.
28 آذر: روز شنبه همچنین رامین غلامعلی شاه با ورود به فرمانداری بوشهر و تحویل مدارک به جمع نامزدهای ثبت نام شده پیوست.
29 آذر: گفته می شود صبح روز یکشنبه دکتر سید کریم موسوی نیز به فرمانداری بوشهر رفته و ضمن تکمیل مدارک و پر کردن فرم نام خود را در جمع کاندیداهای ثبت نام شده ثبت کرده است.
دکتر سید کریم موسوی پزشک، اهل گناوه و نفر دوم انتخابات دور گذشته مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه بوشهر، گناوه و دیلم می باشد.
29 آذر: زهرا عرفان نیز صبح امروز با حضور در فرمانداری شهرستان بوشهر نام خود را برای کاندیداتوری در انتخابات آتی مجلس به ثبت رساند.
زهرا عرفان مدیر ساابق امور بانوان استانداری بوشهر است.
29 آذر: گفته می شود یکی دیگر از ثبت نام کنندگان امروز در حوزه انتخابیه بوشهر، گناوه و دیلم آقای حسین خضری بوده است که با تحویل مدارک مورد نیاز و تکمیل فرم نام خود را در جمع ثبت نام کنندگان ثبت کرده است.
30 آذر: شنیده ها حاکی از ثبت نام یکی دیگر از بانوان در حوزه انتخابیه بوشهر، گناوه و دیلم است. خانم زیبا هوشیار سی ام آذرماه با ورود به فرمانداری بوشهر ثبت نام کرده و داوطلب شرکت در رقابت های انتخاباتی حوزه بوشهر، گناوه و دیلم شد.
حوزه دشتستان
28آذر: شنیده می شود نماینده فعلی دشتستان در ساعات اولیه اداری صبح شنبه با ورود به فرمانداری دشتستان مدارک خود را جهت ثبت نام به مسئولان ذیربط تحویل داده است.
سید مهدی موسوی نژاد در دوره گذشته توانسته بود با اختلاف نسبتاً زیادی نسبت به نفر دوم به مجلس راه یابد.
رقیب جدی موسوی نژاد در انتخابات دوره قبل جوانشیر کدخدا پور بود.
28 آذر: محمدباقر سعادت نیز ثبت نام کرد. ارئیس ستاد انتخاباتی حسن روحانی در استان بوشهر با حضور خود در فرمانداری دشتستان که حوالی ظهر شنبه صورت گرفت با ارائه مدارک مورد نیاز جهت حضور در انتخابات پیش رو نام نویسی کرد.
28 آذر: همچنین از این حوزه انتخابیه آقای علی احمد زاده نیز با حضور در فرمانداری دشتستان و ارائه مدارک ثبت نام کرده است.
28 آذر: علیکرم علیپور نیز به جمع ثبت نام کنندگان پیوست. وی امروز شنبه با حضور در فرمانداری دشتستان و تحویل مدارک به مسئولان ثبت نام کرد.
29 آذر: امروز یکشنبه و در دومین روز ثبت نام نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی، محمدرضا دهقانفرد با حضور در فرمانداری دشتستان با ارائه مدارک و تکمیل فرم های لازم نام خود را به عنوان یکی دیگر از ثبت نام کنندگان کاندیداتوری در انتخابات مجلس از این حوزه انتخابیه ثبت کرد.
دکتر دهقانفرد متخصص ارتوپد است که سالهاست در استان بوشهر فعالیت پزشکی دارد.
29 آذر: صبح روز یکشنبه امید رستمی نیز یکی از ثبت نام کنندگان کاندیداتوری انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه دشتستان بود که با حضور در فرمانداری دشتستان و تکمیل فرم و مدارک مورد نیاز به جمع نامزد های ثبت نام شده پیوست.
29 آذر: غلامرضا مختاری نیز در حوزه انتخابیه دشتستان ثبت نام کرد. به گزارش «استان24»، مختاری پیش از ظهر امروز به اتفاق همراهانش در فرمانداری دشتستان حاضر و به عنوان یکی از نامزدهای انتخابات از این حوزه انتخابیه نام نویسی کرد.
1 دی: بر اساس آخرین گزارش ها در اولین روز دی ماه 94 و در چهارمین روز ثبت نام داوطلبان حضور در انتخابات مجلس شورای اسلامی اسماعیل ضیاء با حضور در فرمانداری دشتستان ، تحویل مدارک و تکمیل فرم نام خود را در جمع ثبت نام کنندگان به ثبت رسانید.
گفتنی است ضیاء خود را مستقل از همه جناح های سیاسی معرفی کرده است.
حوزه دیر، کنگان، جم و عسلویه
28 آذر: همچنین «استان24» با خبر شد در حوزه جنوب استان نیز حجت الاسلام والمسلمین شیخ موسی احمدی با حضور خود در فرمانداری کنگان و ارائه مدارک مورد نیاز جهت شرکت در رقابت های انتخاباتی ثبت نام کرده است.
دکتر احمدی در دوره گذشته توانست جایگاه اول را در انتخابات مجلس شورای اسلامی از این حوزه انتخابیه به خود اختصاص بدهد
گفتنی است در انتخابات پیشین خانم سکینه الماسی دوم شد.
28 آذر: بر اساس شنیده های «استان24» آقای قاسم ابراهیمی نیز روز شنبه در فرمانداری کنگان حضور یافته و ضمن تکمیل فرم و ارائه مدارک به جمع ثبت نام کنندگان پیوسته است.
28 آذر: بنا به گزارشی که به دست ما رسیده است، مجید حسینی کنگانی نیز امروز در فرمانداری کنگان حضور یافته و ضمن ارائه مدارک لازم برای شرکت در رقابت انتخابات نام نویسی کرده است.
کنگانی در صورت تایید صلاحیت کاندیدای جناح اصلاح طلب می باشد.
28 آذر: گفته می شود مال الله محمدی نیز امروز در فرمانداری کنگان حضور یافت و جهت حضور در رقابت انتخاباتی از این حوزه انتخابیه مدارک خود را تحویل داده و نام نویسی کرد.
وی از نیروهای بومی عسلویه می باشد.
29 آذر: گفته می شود صبح امروز محمد مطلق یکی دیگر از کاندیداهای احتمالی انتخابات مجلس از حوزه انتخابیه دیر، کنگان، جم و عسلویه با حضور در فرمانداری کنگان، تحویل مدارک و تکمیل فرم برای شرکت در انتخابات نام نویسی کرده است.
دکتر مطلق کارمند دامپزشکی شهرستان کنگان می باشد که تا قبل از این ریاست آن اداره را بر عهده داشته است.
30 آذر: در سومین روز ثبت نام نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی روز دوشنبه حسن شفیق فرد عضو کانون وکلای استان بوشهر و استاد دانشگاه با حضور در فرمانداری کنگان و تکمیل مدارک برای شرکت در انتخابات حوزه جنوب استان نام نویسی کرد.
30 آذر: همچنین شنیده شد امروز قبل از ظهر مصطفی مهرآیین با حضور در ستاد انتخابات کشور در تهران برای کاندیداتوری در انتخابات حوزه جنوب استان بوشهر ثبت نام کرده است. مهرآئین دکترای جامعهشناسی دارد، اصلاح طلب است و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم و تحقیقات می باشد. او زاده بندر دیر می باشد.
30 آذر: گفتنی است امروز اسدالله علمداری نیز در تهران به ستاد انتخابات وزارت کشور مراجعه کرده و برای کاندیداتوری در انتخابات مجلس دهم ثبت نام کرده است.
حوزه دشتی و تنگستان
28 آذر: صمد سلامی یکی از کاندیداهای احتمالی حوزه دشتی و تنگستان است که با حضور خود در فرمانداری دشتی و تحویل مدارک لازم جهت حضور در انتخابات پیش رو ثبت نام کرده است.
28 آذر: در اولین روز ثبت نام کاندیداها احسان شکوه نیز به جمع ثبت نام کنندگان پیوست و با حضور در فرمانداری دشتی ثبت نام کرده است.
30 آذر: امروز در حوزه انتخابیه دشتی و تنگستان یک نفر دیگر نیز ثبت نام کرد؛ نعمت الله سبحانی مدیرکل سابق پدافند غیرعامل استان و معاون سابق اداره کل بازرسی استان بوشهر صبح امروز با حضور در ستاد انتخابات وزارت کشور در تهران ضمن تحویل مدارک و تکمیل فرم جهت حضور در رقابت های انتخاباتی ثبت نام کرد.
  :: منبع : حوزه/گرد آوری تبیان بوشهر گروه سیاسی
 دفعات نمایش : 0  تعداد نظرات : 0
Bushehr-Tebyan, Tebyan, بوشهر تبیان, تبیان, Cultural, فرهنگی, information Technology, تکنولوژي اطلاعات, religion, دین واندیشه, science, دانش, social, اجتماعی, Sport, ورزشی, library, کتابخانه, nurture, تغذیه, Download, دانلود, نوا و نما, Media, TEBYAN, بوشهر, استان بوشهر, ISP, Internet, اینترنت رایگان, اینترانت رایگان, بوشهر تبیان, موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی بوشهر تبیان, Institute cultural and knowledge clays ,سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی بوشهر تبیان | WWW.BUSHEHR-TEBYAN.IR | Institute cultural and knowledge clays Bushehr Tebyan , Bushehrtebyan, Tebyan, استان بوشهر, تبیان, بوشهر, سازمان تبلیغات اسلامی استان بوشهر, BUSHEHR

::  نظرات شما در مورد این مطلب  ::

کاربران گرامی؛
نظرات ارسالی شما پس از تایید در سایت بوشهر تبیان به نمایش در می آید.
با تشکر از شما ...


  نام:  
  آدرس ایمیل:  
  شهر:  
  وب سایت :  
  متن نظرات شما :  

نمایش ایمیل    مرا با خبر کن

 

تازه ترین مطالب سایت

 

تازه ترین مطالب سیاسی و اقتصادی

اجرای پیوست فرهنگی باعث کاهش آسیب های اجتماعی در مناطق مهاجر پذیر صنعتی می شود
گوسفند هم از فرانسه وارد می کنیم!/اقتصاد مقاومتی در کجای برنامه های دولت قرار دارد؟
اعتراض دیری‌ها به جاده مرگ/ مسیر بوشهر - دیر بسته شد
نشست عوامل تولید مستند در امتداد فلق با معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی بوشهر
دومین نشست مدیران کل تبلیغات اسلامی استان های منطقه ای مرکز کشور در بوشهر برگزار شد
بوشهر میزبان دومین نشست منطقه ای مدیران کل تبلیغات اسلامی شش استان شد
توقیف کالاهای ترخیص شده در گمرک توسط نیروی انتظامی نادرست است
بیکاری زیبنده جوانان استان بوشهر نیست
سپاه در حفظ نظام و دفاع از ولی‌فقیه با هیچ کس تعارف ندارد
کارگروه ویژه برای رفع موانع طرح‌های آبرسانی استان بوشهر تشکیل می‌شود
حلقه انسانی دانشجویان بوشهری در ساحل خلیج فارس تشکیل شد
پارس جنوبی جم صدر جدول را با قدرت پس گرفت
استاندار جدید بوشهر از ظرفیت نخبگان علمی و فرهنگی منطقه استفاده کند
آموزش کامل طرز تهیه حلیم گندم خوشمزه نذری با گوشت و مرغ
نشست عوامل تولید مستند در امتداد فلق با روحانیون مستقر منتخب استان بوشهر برگزار شد
گوسفند هم از فرانسه وارد می کنیم!/اقتصاد مقاومتی در کجای برنامه های دولت قرار دارد؟
سپاه در حفظ نظام و دفاع از ولی‌فقیه با هیچ کس تعارف ندارد
پلیدی های سیاست، و دروغی بزرگ بنام «خلیج ع ر ب ی»
پرچم آمریکا و تصویر ترامپ در خشم دانشجویان بوشهر به آتش کشیده شد
سپاه؛ خارِ چشم دشمنان ملتِ ایران/مسیر صحیحی که سپاه می رود
استفاده ترامپ از «خلیج عربی» برای متحدکردن ایرانیان کافی بود
دنیا به آنچه ایران درباره غیرقابل اعتماد بودن آمریکا می گفت رسید
آمادگی ایران برای بدترین سناریوهای برجامی
ژن خوب در راه استانداری بوشهر/وقتی پای وزیر به انتخاب استاندار بوشهر باز شد
بده و بستان و معامله بر سرِ استانداری های بوشهر و فارس!
با وجود تاکید رهبری، با مدیران حقوق‎های نجومی برخورد نشد
75 میلیون دلار کالا از ایران به بنگلادش صادر شد
افشاگری یکی از نزدیکان خاتمی درباره پشت پرده جلسه اعضای فراکسیون امید
نه برجام 1 و نه هیچ برجامی آمریکا را قانع نخواهد کرد/ چرایی کودتای 28 مرداد
شهرفروشی نکردم/چهره بندر بوشهر دگرگون شده است
کودک و نوجوان    بوشهر ما    حوادث و گوناگون   دانستنیها    ضرب المثل    دانلود    گالری تصاویر    مشاوره    دانش و فناوری
 
موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی بوشهر تبیان اداره کل تبلیغات اسلامی استان بوشهر

از سال 1384 تا کنون © کلیه حقوق این سایت متعلق به موسسه بوشهر تبیان می باشد . استفاده از مطالب با ذكر منبع و لینک به سایت بلامانع است.

 :: طراحی و برنامه نویسی شده توسط موسسه بوشهر تبیان