امروز : ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ -  2020/08/07
 
  كاربر مهمان

 
مشاوره رایگان

 

ورود به سایت عضویت در سایت
جستجوی پیشرفته
 :: دین و اندیشه    اجتماعی    فرهنگی و هنری   ورزشی    سیاسی و اقتصادی    تغذیه و سلامت    دانش و فناوری    مشاوره    اداره کل    کتابخانه    پایگاه ها ::
 

 :: فهرست بوشهر ما

اخبار بوشهر
غذاهای محلی بوشهر
طنز محلی
گذر تاریخ
اعتقادات و باورها
آداب و رسوم

صنايع دستي
جغرافیای انسانی
جغرافیای طبیعی
جغرافیای سیاسی
زیارتگاه ها و اماکن متبرکه
مساجد و کلیساها
کاخ ها
گورستان های باستانی
شهر های باستانی
تپه های باستانی
معابد و آتشکده ها
قلعه
خانه های قدیمی
مقبره ها و آرامگاه ها
آب انبارها و حمام ها
پوشش گیاهی
شکارگاه کوه سیاه
چشمه ها و مراکز آب درمانی
مناطق حفاظت شده
شهرستان كنگان
شهرستان گناوه
شهرستان بوشهر
شهرستان تنگستان
شهرستان جم
شهرستان دیلم
شهرستان دشتی
شهرستان دشتستان
  صـرفـاً جـهـت اطـلاع !!!
سرقت از بیت المال
رژیم آنلاین
مشاور
معارفی از 30 جزء قرآن کریم

 :: مسابقه هفتگی

BUSHEHR-TEBYAN.IR شهید نود ساله ای از بزرگان کوفه واز قاریان قرآن که بدست عبیدالله در کوفه کشته شد چه نام داشت؟ ...

 :: وضعیت سایت

 تعداد مطالب : 55488
 تعداد نظرات : 496
 مجموع کاربران : 1445
  افراد آنلاين : 37
 تعداد بازدیدکنندگان
 
تاریخ مطلب:   ۰۳ دي ، ۱۳۹۳ 22 : 7
  :: 24 Dec , 14 | 7:22 am
اصول‌گرایان در انتخابات یازدهم ریاست جمهوری به خودشان باختند
Bushehr-Tebyan.IR
زاکانی در بوشهر عنوان کرد:
زاکانی
بوشهر - نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: اصولگرایان در انتخابات یازدهم ریاست جمهوری نه به رقیب بلکه به خودشان باختند.
علیرضا زاکانی شامگاه سه شنبه در سالن شهید آوینی سازمان تبلیغات اسلامی در جمع مردم شهرستان بوشهر اظهار داشت: در حال حاضر رقابت سیاسی در کشور ما بین دو جریان انقلابی و تجدیدنظر طلب است.
وی افزود: جریان انقلابی همان گروهی هستند که به آرمان و اصول اولیه انقلاب که مورد تایید امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری است، همچنان پایبند هستند اما جریان تجدید نظر طلب گروهی هستند که پس از مدتی از گذشت انقلاب جمهوری اسلامی، معتقد شدند که اسلام و اصول انقلاب به تنهایی برای اداره کشور و حضور قدرتمند در سطح جهانی کافی نیست و نیاز به اصلاح برخی از این اصول را احساس کردند.
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی افزود: جریان انقلابی در انتخابات اخیر ریاست جمهوری شکست خود زیرا در میان خودشان به اجماع نرسیدند و به رقابت درون گروهی اصولگرایی پرداختند.
وی تصریح کرد: با توجه به اینکه جریان اصلاح طلب، برنامه ریزی دقیق و محکمی را برای به دست گرفتن مجلس شورای اسلامی در انتخابات سال آینده دنبال می کند، جریان اصولگرا و انقلابی باید هوشیارانه تر و منسجم تر از قبل برنامه ها و اهداف خود را پیش ببرد تا مجلس شورای اسلامی دهم نیز از آن ما باشد.
انتخابات مجلس، آزمون بزرگ پیش روی اصولگرایان
زاکانی، انتخابات مجلس شورای اسلامی را بسیار مهم ارزیابی کرد و افزود: عناصر جریان انقلابی موظفند در کنار هم باشند و به ائتلاف حداکثری بر محور اصول که مورد تاکید رهبری است، برسند، ضمن اینکه دست به دست هم داده و موتور محرکه همراه کردن بخش زیاد جامعه را روشن کنند و با انتخاب بهترین ها و شایسته ها، گفتمان مورد نظر رهبر معظم انقلاب که از امام راحل به یادگار مانده را گسترش دهند.
وی با تاکید بر اینکه آزمونی بزرگ در سال آینده پیش روی جریان انقلابی است، تصریح کرد: اگر دقت نکنیم و در کنار هم نباشیم آسیب پذیری خود را صدچندان می کنیم.
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی افزود: این در کنار هم بودن، اصول، چارچوب و ضابطه نیاز دارد که به صورت کلی معرف همه است اما برای اتحاد بیشتر جریان انقلابی باید این اصول به صورت جزیی تر از طریق مرکز برای جریان اصولگرایی سراسر تشریح شود تا دیگر بار و در انتخابات آینده مجلس شورای اسلامی، اتفاق تلخ رقابت درون گروهی اصولگرایان که در انتخابات یازدهم ریاست جمهوری رخ داد و امروز، تلخی آن را می چشیم، شاهد نباشیم.
علیرضا زاکانی گفت: ما 9 دی را پاس می داریم تا هم از گذشته درس بگیریم و هم به اتحاد و همدلی بیشتر بیاندیشیم؛ ضمن اینکه به جریانات مختلفی که حاضرند هر چیزی را به کشور تحمیل کنند اما خودشان به قدرت برسند و راس امور کشور را در دست داشته باشند، شناخت حاصل کنیم.
با هیچ فرد و گروهی عقد اخوت نبسته ایم
وی تصریح کرد: باید بکوشیم در این مسیر، عناصر و اجزا را بر اساس امروز و حالشان بشناسیم زیرا ما با هیچ فرد و گروهی عقد اخوت نبسته ایم و اینکه فردی پیش از انقلاب جمهوری اسلامی کشورمان، اسلام آورده ملاک ما نیست بلکه ما امروز او و اینکه اکنون تا چه حد به اصول اسلام معتقد و پایبند است را در نظر می گیریم.
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه انتخابات مجلس خبرگان رهبری برای ما مهم است، تاکید کرد: انتخابات مجلس شورای اسلامی برای ما حایز اهمیت تر است و با توجه به اینکه جبهه معاند نظام، در موضوع انتخابات به کمک جریان تجدید نظر و اصلاح طلب می آید و اصلاح طلبان گزینه های مطلوب آنان برای رای آوری در انتخابات هستند باید اصولگرایان با اتحاد و هوشیاری گام برداشته و نگذارند خواب این جریان تعبیر شود.
زاکانی اظهار داشت: جریان اصلاح طلب در حال حاضر، پول و سرمایه هنگفت، امکانات و شرایط و قدرت فعلی را در اختیار دارد و جریان معاند نظام هم به آنان کمک می کند اما جریان انقلابی و اصولگرا نباید اجازه دهد که در هر انتخاباتی موضوع فتنه 88 تکرار شود و هشت ماه مملکت جمهوری اسلامی را تحت الشعاع خود قرار دهد.
اصول‌گرایان منسجم‌تراز گذشته برای مجلس آینده حضور یابند
وی با بیان اینکه روز به روز که جلوتر می رویم اعلام حمایت جریان معاند نظام از جریان تجدیدنظر طلب داخلی علنی تر می شود، افزود: اما ما اراده خداوند را که همه چیز در ید اختیار اوست پشت سر داریم و به همین دلیل پشتمان از هیچ مساله ای نمی لرزد به شرط اینکه جریان انقلابی به خودش بیاید و از درون با یکدیگر رقابت نکنند.
عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس هفتم، هشتم و نهم تصریح کرد: به لحاظ اهمیت بالای مجلس شورای اسلامی در ریل گذاری و اثرگذاری در کشور و همچنین ویژگی مهم مجلس در زمینه کمک به کشور در مواقع بحرانی، در اختیار داشتن مجلس شورای اسلامی برای جریان انقلابی از هر امری مهم تر است.
زاکانی اظهار امیدواری کرد: اصولگرایان دست به دست هم داده و با حفظ اتحاد و در دست گرفتن مجلس شورای اسلامی آینده به شکلی منسجم تر از قبل، رضایت امام و رهبری را حاصل کنند.
گفتنی است که در این مراسم جمیری نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم، موسوی نژاد نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی و زهرا رضایی عضو شورای اسلامی شهر بوشهر حضور داشتند.
لازم به ذکر است، زاکانی پیش از این مراسم، در میان مردم شهرستان دشتی و دشتستان به ایراد سخنرانی پرداخته بود.
  :: منبع : حوزه/گرد آوری تبیان بوشهر گروه بوشهر
  :: نویسنده و جمع آوری مطلب: مدیر مطلب
 دفعات نمایش : 15  تعداد نظرات : 0
Bushehr-Tebyan, Tebyan, بوشهر تبیان, تبیان, Cultural, فرهنگی, information Technology, تکنولوژي اطلاعات, religion, دین واندیشه, science, دانش, social, اجتماعی, Sport, ورزشی, library, کتابخانه, nurture, تغذیه, Download, دانلود, نوا و نما, Media, TEBYAN, بوشهر, استان بوشهر, ISP, Internet, اینترنت رایگان, اینترانت رایگان, بوشهر تبیان, موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی بوشهر تبیان, Institute cultural and knowledge clays ,سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی بوشهر تبیان | WWW.BUSHEHR-TEBYAN.IR | Institute cultural and knowledge clays Bushehr Tebyan , Bushehrtebyan, Tebyan, استان بوشهر, تبیان, بوشهر, سازمان تبلیغات اسلامی استان بوشهر, BUSHEHR

::  نظرات شما در مورد این مطلب  ::

کاربران گرامی؛
نظرات ارسالی شما پس از تایید در سایت بوشهر تبیان به نمایش در می آید.
با تشکر از شما ...


  نام:  
  آدرس ایمیل:  
  شهر:  
  وب سایت :  
  متن نظرات شما :  

نمایش ایمیل    مرا با خبر کن

 

آخرین خبرها ( استان بوشهر )

 

طنز محلی بوشهر

کارگروه ویژه برای رفع موانع طرح‌های آبرسانی استان بوشهر تشکیل می‌شود
چوب حراج استانداری بوشهر به آبروی مدیران ادارات
استاندار بوشهر تکلیف خود را با تفاله‌های سیاسی فاقد مسوولیت در استانداری بوشهر مشخص کند
وزیر کشور آمد/حواشی چهار سال قبل تکرار شد/برخی مدیران را به جلسه معارفه راه ندادند
همسر خانمِ مدیرکل، معاونِ اداره کل شد
برگزاری برنامه های هفته دفاع مقدس با شعار "من انقلابی‌ام"
سالاري از گزينه استانداری گیلان حذف شد
قیام تنگستان ضربه‌ای مهلک بر پیکر استعمار انگلستان بود
تلاش اصلاح طلبان بوشهر برای چینش مهره های خود در شهرداری؛
برگزاری نماز عید سعید قربان در مصلی جمعه بوشهر
جشن ولایت علوی در ۴۳ بقعه متبرکه استان برگزار می شود
اعضای کمیسیون های شورای شهر بوشهر مشخص شدند+گزینه های ریاست
نمایشگاه بانوان هنرمند دشتی بوشهر گشایش یافت
تولید انرژی برق در جزیره خارگ به ۲ برابر افزایش می‌یابد
میگلی نژاد شهردار بوشهر شد/دهدار رییس شورا شد
گلیم و گبه بوشهر چشم انتظار توجه مسئولین است
خبر فوری/ میشتی گرگو فرزانه وارد گود انتخابات واوی
کودک و نوجوان    بوشهر ما    حوادث و گوناگون   دانستنیها    ضرب المثل    دانلود    گالری تصاویر    مشاوره    دانش و فناوری
 
موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی بوشهر تبیان اداره کل تبلیغات اسلامی استان بوشهر

از سال 1384 تا کنون © کلیه حقوق این سایت متعلق به موسسه بوشهر تبیان می باشد . استفاده از مطالب با ذكر منبع و لینک به سایت بلامانع است.

 :: طراحی و برنامه نویسی شده توسط موسسه بوشهر تبیان